fbpx

Web Design – YSAP Albania

YSAP (Young Scientists Acceleration Program) programi i shkencës që u vjen në ndihmë studiuesve dhe shkencëtarëve të rinj, i realizuar nga organizata joqeveritare DDAER, me mbështetjen financiare të Philip Morris, shpalli sot fituesit e konkursit të parë kombëtar.

GO DIGITAL MEDIA krijoi të gjithë platformën e internetit për këtë projekt në gjuhën angleze.

YSAP Albania
VIZITO FAQEN
Share Project:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *