fbpx

Web Design – Saponando Albania

Saponando Albania është përfaqësues zyrtar i markës Saponi&Più S.r.l. me qendër në Itali, e specializuar në prodhimin dhe shitjen e detergjentëve.

GO DIGITAL MEDIA krijoi të gjithë platformën e internetit për përfaqësuesin e kësaj marke në Shqipëri.

Njëherazi pjesë e infrastrukturës së krijuar nga GO DIGITAL MEDIA ishte gjithashtu dhe ngritja e rrjeteve sociale të kompanisë dhe marketingu digital. 

 

Saponi&Più Albania
VIZITO FAQEN
Share Project:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *