fbpx

Web Design – Klinika Dentare Lako

Klinika Dentare Lako është themeluar në vitin 2002 me iniciativën e Dr. Enkelejd Lako.

E liçensuar nga Ministria e Shëndetsisë konform rregullores për shëndetin oral, Klinika Dentare Lako operon prej 15 vjetësh në Tiranë me një staf të kualifikuar mjekësh shqiptar dhe suportin e mjekëve italian, me shërbimet më të mira dentare në Shqipëri.

GO DIGITAL MEDIA krijoi të gjithë platformën e internetit për këtë klinikë dhe vayhdon të ofrojë mbështetjen për marketingun digital të këtij subjekti.

Klinika Dentare Lako
VIZITO FAQEN
Share Project:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *