fbpx

Web Design – InfoMedia Albania

IMA (InfoMedia Albania) është revista e parë elektronike informative në Shqipëri dedikuar medias shqiptare dhe asaj të huaj.

GO DIGITAL MEDIA krijoi të gjithë platformën e internetit për këtë revistë. GO DIGITAL MEDIA administron gjithashtu rrejtet sociale dhe content-in digital.

InfoMedia Albania
VIZITO FAQEN
Share Project:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *