fbpx

Re-Debate – Kampionati Kombëtar i Debatit

Projekti i zbatuar nga Organizata LIBURNETIK me qëllim zhvillimin e mendimit kritik tek të rinjtë e shkollave të mesme të vendit përmes të argumentuarit, punës në grup, kultivimin e një etike në komunikim bazuar mbi vlerat e qytetarisë aktive dhe tolerancës.

Realizimi i ‘Re-Debate 5.0’ mundësohet nga ‘Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë’,  me mbështetjen institucionale të Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë dhe në partneritet me Kongresin Rinor Kombëtar.

GO DIGITAL MEDIA krijoi të gjithë platformën e internetit për këtë projekt dhe gjithashtu përkujdeset për mirëmbajtjen e rrjeteve sociale.

Re-Debate
VIZITO FAQEN
Share Project:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *