fbpx

Expo Carnival 2019 – Poster

Një event i zhvilluar në rrugë dhe sheshet e qytetit të Milanos, sjell kulturën, ushqimin, artin, performancën e popujve nga e gjithë bota, komunitete, shoqata dhe grupe që jetojnë në metropol, ku të gjithë mund të marrin pjesë dhe jo vetëm të jenë spektatorë.

 

Expo Carnival 2019
KLIKO PËR MË SHUMË
Share Project:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *